Hakkımızda

Amazing Crash

Amazing Crash ailesi olarak 2008 yılında kurulan tekstil firmamız bu zamana kadar gelerek gerek kumaş kalitesi, gerek modellerinin kalitesi gerek de işçiliğiyle tekstil sektöründe örnek firmalardan biri haline gelmiştir.

Amazing Crash olarak erkek giyim üzerine yoğun çalışmalarımız sonucunda hergün daha iyisini hedefleyip , güçlü hacmimiz ve ekibimiz ile her geçen gün daha iyiye gitmeyi hedefledik. Amazing Crash çalışanlarının tamamı alanında uzman , yaratıcı, , yeniliklere ve gelişime açık, iç ve diş piyasalardaki müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme kabiliyetine sahip bir çalışanlardır. Bütün bu taleplere cevap verebilmek için Amazing Crash İlkbahar-Yaz ve Sonbahar-Kış olmak üzere yılda iki koleksiyon hazırlamaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve her aşamada sürdürülebilir  bir kaliteyi kendisine ilke edinen Amazing Crash , Üretimin bütün aşamalarında kaliteden ödün vermeden Amazing Crash kalitesini güvence altına almak ve müşterilerine uluslararası standartlarda ürün verebilmek için kendini her geçen gün geliştirmekte ve ileriye yönelik adımlar atmaktadır. İlkesi gereği Kalitesinden  hiçbir zaman ödün vermeyerek Türkiye’nin her bölgesinde müşteri ağına sahip olmuş ve 2008 yılından bu yana ismini duyurmayı başarmıştır.

Biz Amazing Crash ailesi olarak bünyemizde bulunan bütün müşterilerimize daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz..